Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionsskrivare
Referensnummer: 2500-2021-001417
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51620000 Installation av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tillhandahållande av multifunktionsskrivare samt follow-me-print-tjänst för utskrifter, service, utbildning med mera.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare, 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen