2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunens nuvarande och kommande behov av nätverksprodukter, licenser till hårdvara, support, konsulttjänster och återköp av utrustning.
Intern identifierare: KS 2025/650
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32422000 Nätkomponenter, 72700000 Datanätstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nätverksprodukter