609613-2021 - ÄndringSverige-Växjö: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck och service 2021
Referensnummer: KS 20-27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Däck och service