Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Affärsutvecklare med projektledningsuppdrag och affärsutvecklare inom e-mobilitet (laddning)
Referensnummer: 21/160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser två konsultprofiler: en affärsutvecklare med projektledningsuppdrag och en affärsutvecklare inom e-mobilitet (laddning).
Inbjudan
Jönköping Energi AB, nedan kallad beställaren, inbjuder till anbudsgivning gällande Affärsutvecklare med projektledningsuppdrag och affärsutvecklare inom e-mobilitet (laddning) med diarienummer 21/160, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen