See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för särskilda persontransporter
Beskrivning: Upphandling av system för särskilda persontransporter.
Intern identifierare: IN-IN25-0108
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000