60992-2024 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Tolktjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolktjänster
BeskrivningUpphandlingen avser kommunens behov av tolktjänster, distanstolk.
Intern identifierareKLF 2023/748
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTolktjänster