60996-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringssystem SLL1936
Referensnummer: FSN 2020-0356
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48810000 Informationssystem, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen