See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: En fabriksny hjullastare enligt kravspecifikation.
Intern identifierare: Tos 6132/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan
Beskrivning: Krav på varan
Intern identifierare: 1768060-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1768061-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1768062-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kontraktsvillkor
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1768063-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1768064-4