Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1111 Reservdelar och tillbehör till fordon
Referensnummer: 22/82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för reservdelar och tillbehör till fordon inom Södertälje kommun och dess helägda bolag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09211000 Smörjoljor och smörjmedel, 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen