610107-2020 - ÄndringSverige-JÖNKÖPING: Markanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projekt terrassering av industrimark Granarp
Referensnummer: 20/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45236000 Markanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nyanläggning av industrimark.