610168-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende Testledare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Testledare
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Testledare nivå 4 till Regionledningskontoret.
Intern identifierare: RS 2025-0266
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000