610397-2021 - PlaneringSverige-Vänersborg: Programvara för lagerhantering
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd cirkulär möbelhantering i VGR
Referensnummer: RS 2021-06173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48782000 Programvara för lagerhantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Systemstöd för cirkulär möbelhantering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen