61041-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Läggning av mjuka golv
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Östermalms Saluhall, FU DE 425 Golvbeläggningsentreprenad Riddaren 3 och Riddaren 13.
Referensnummer: 17/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45432111 Läggning av mjuka golv
II.1.4.
Kort beskrivning