See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1075 Grönyteskötsel inom Salems kommun
Beskrivning: AFF-Grönyteskötsel inom Salems kommun. Entreprenaden avser tillsyn, skötsel, avhjälpande underhåll, enklare anläggningsarbeten av utomhus ytor inom Salems kommun. Kontrakt kommer att tecknas med en leverantör.
Intern identifierare: 25/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000