610530-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skånetrafikens tryckeritjänster
Referensnummer: 2022-O001579
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne upphandlar tjänster för Skånetrafiken som omfattar tre delområden: Delområde 1 Värdetryck Delområde 2 Fordonsreklam Delområde 3 Kampanjfoliering av väderskydd, bussar och tåg
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen