610698-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Städtjänster Oxelösunds kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Oxelösunds kommun
BeskrivningUpphandlingen omfattar städtjänster i Oxelösund kommuns fastigheter och verksamheter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101693:Lot:1