See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött & chark
Beskrivning: Upphandlingen avser färskt kött och chark
Intern identifierare: 25-028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000