2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmställ till räddningstjänsten
Beskrivning: Upphandlingen avser larmställ till räddningstjänsten i Arvika kommun, Säffle kommun och Eda kommun.
Föregående meddelande: 012977-2023
Intern identifierare: Dnr 2023-153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000