610823-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal - Tekniska konsulttjänster - Elkonstruktion produktionsanläggningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Tekniska konsulttjänster - Elkonstruktion produktionsanläggningar
BeskrivningUpphandling avseende konsulttjänster elkraftkompetens i industriella processanläggningar (låg- och högspänningsanläggningar).
Intern identifierare23-0164
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titel. Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi