See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter
Beskrivning: Sjöbo kommun och Vård- och omsorgsförvaltningen inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende Mattransporter.
Intern identifierare: 23/39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Mattransporter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation del 2- Transporter inom Sjöbo tätort, Frenninge och Bjärsjölagård
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation del 1 - Transporter i Blentarp