610917-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återvinning av avfall – Insamling och återvinning av verksamhetsavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling och återvinning av verksamhetsavfall
BeskrivningInsamling och återvinning av verksamhetsavfall
Intern identifierareSOF 2025/164
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInsamling och återvinning av verksamhetsavfall