2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Elarbeten
Beskrivning: Järfällahus inbjuder genom denna förfrågan intresserade att komma in med anbud avseende ramavtal för successivt avrop av hantverkstjänster inom Elarbeten. Järfällahus vill ha ett nära samarbete med sina ramavtalsleverantörer för att tillsammans utveckla och förbättra bolagets leveranser till sina kunder. Samarbetet ska bygga på kompetens, förtroende och professionalism. Tillsammans ska vi på etteffektivt och strukturerat sätt skapa mervärden för Järfällahus kunder.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000