2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frigolitpress
Beskrivning: Denna upphandling omfattar att inom i handlingarna angivna gränser konstruera, installera och driftsätta komplett utrustning för att krossa/riva och därefter pressa frigolit. Plats för leverans är Marieholmsvägen, Göteborg.
Intern identifierare: 0190/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Frigolitpress