2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för att hantera personalförmåner
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på vår upphandling av Tjänst för att hantera personalförmåner. Eskilstuna kommun (Kommun), avser att upphandla Leverantör och digitalt stöd för att hantera personalförmåner. Kontrakt kommer att tecknas med 1 leverantör under förutsättning att upphandlande myndighet erhåller minst det antalet lämpliga och godtagbara anbud.
Intern identifierare: UE 25.020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000