2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Montersystem i aluminium 2025
Beskrivning: Se UHD
Intern identifierare: 25/30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna del ska besvaras av samtliga anbudsgivare.
Intern identifierare: 1661404-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Denna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället.
Intern identifierare: 1661405-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall ekonomisk mest fördelaktig
Beskrivning: se UHD
Intern identifierare: 1661406-2