2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrument och reagens för cellbearbetning och immunomagnetisk cellseparation
Beskrivning: Upphandlingen omfattar 2 fabriksnya instrument, service, reagens och förbrukningsmaterial för cellbearbetning och immunomagnetisk cellseparation, inklusive leverans, installation och utbildning av personal.
Intern identifierare: K 2025-4239
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1703567-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1703568-1