611133-2022 - PlaneringSverige-Växjö: Inredningstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern Remiss: Inredningstjänster, inredningsarkitekt och certifierad inredare
Referensnummer: RFI: 202200353
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79931000 Inredningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Remiss: Inredningsarkitekt och certifierad inredare som ska vara behjälplig vid inköp av möbler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss: Inredningstjänster, inredningsarkitekter och certifierad inredare