611156-2020 - ResultatSverige-Falun: Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-stöd avseende projektstyrning
Referensnummer: RD20/03090
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
II.1.4.
Kort beskrivning
Regionfastigheter Dalarna inbjuder härmed leverantörer till att lämna anbud gällande IT-stöd avseende projektstyrning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av systemstöd projektstyrning