See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av AV-utrustning, teknikpersonal och eventmateriel
Beskrivning: Universitetet har behov av hyra av -AV-teknik såsom ljud, ljus bild och broadcast utrustning och personal med teknisk kompetens inom detta område, samt -möbler, scendekor, utställningsmaterial och liknande till olika arrangemang/event som anordnas på eller utav Stockholms universitet samt som komplettering till Universitetets egna teknik i ex. hörsalar och lärosalar.
Intern identifierare: SU FV-1876-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39153000 Konferensmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AV-utrustning och teknikpersonal
Beskrivning: AV-utrustning och teknikpersonal
Intern identifierare: AV-utrustning och teknikpersonal
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eventmöbler och materiel
Beskrivning: Eventmöbler och materiel
Intern identifierare: Eventmöbler och materiel