611487-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Förbränning av avfall - Ljusdal renhållning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbränning av avfall - Ljusdal renhållning
Beskrivning: Ljusdal Renhållning upphandlar tjänst för mottagning, förbehandling och förbränning av avfallsfraktion brännbart hushållsavfall samt utsorterat brännbart grovavfall
Intern identifierare: 14941
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Förbränning av avfall - Ljusdal renhållning