2. Förfarande
Förfarande
Titel: Buss 2025 - Klippan
Beskrivning: Tegelbruksskolan i Klippans kommun har behov av en ny buss. Bussen ska användas såsom övningsfordon inom Tegelbruksskolans gymnasieutbildning förarutbildningsprogram.
Intern identifierare: 24/159
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav