2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fall- och trycksårsprevention
Beskrivning: Upphandling av systemlösning för att förebygga fall och trycksår i Region Västmanland.
Intern identifierare: IN-IN25-0055
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000