611630-2021 - ResultatSverige-Söderhamn: Städning och renhållning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster- Faxeholmen AB, Söderhamns kommun
Referensnummer: 11881
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städning av trapphus, kontor och flyttstäd för Söderhamns kommun och Faxeholmen AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90900000 Städning och renhållning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2