611659-2025 - Resultat
Sverige – Patologiska tjänster – Diagnostik av histopatologipreparat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDiagnostik av histopatologipreparat
BeskrivningRamavtal avser Diagnostik av histopatologipreparat
Intern identifierareK 2025-0222
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111800 Patologiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation
Beskrivningkvalificering
Intern identifierare1631964
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKOMMERSIELLA VILLKOR
BeskrivningDiagnostik av histopatologipreparat .
Intern identifierare1631965
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAdm Krav
Intern identifierare1631966
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKrav på anbudsgivare
BeskrivningKvalificeringskrav
Intern identifierare1631967