2. Förfarande
Förfarande
Titel: Respiratorisk befuktningsenhet med flödeskontroll
Beskrivning: Avropsavtal avseende respiratoriska befuktningsenheter med flödeskontroll
Intern identifierare: SÖS 2024-0976
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000