Denna upphandling avser transporttjänster mellan region Sörmlands kökskajer för sjukhusen Mälarsjukhuset, Kullbergska sjukhuset och Nyköpings lasarett.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60100000 Vägtransporter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen