2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stålbojar
Beskrivning: Stålbojar, lanterninhus och toppteckenhållare samt svets- och ritningsarbeten.
Intern identifierare: 25-04926
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44200000 Konstruktionsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 14622000 Stål, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål, 44450000 Olegerat stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1735905-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avrop A
Beskrivning: Leverans av stålbojar
Intern identifierare: 1781465-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avrop B
Beskrivning: Leverans av stålbojar och lanterninhus
Intern identifierare: 1781472-2