612082-2020 - ÄndringSverige-LEKSAND: Rengöringsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av rengöringsmedel, städredskap och engångsartiklar
Referensnummer: 20/157
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39830000 Rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende rengöringsmedel, städredskap
Och engångsartiklar till Leksands kommun