612093-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av badanläggningar
Referensnummer: 21084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar service och reparation av badanläggningar i Umeå kommun.