612317-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VVS/EL - Teknisk upprustning by 02 Löwenströmska SJH
Referensnummer: LOC 2022-0323
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende konsulter inom VVS och EL inför kommande teknisk upprustning av byggnad 02 på Löwenströmska sjukhuset.