612322-2025 - Resultat
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Konsulttjänster inom revisionsområdet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom revisionsområdet
BeskrivningRevisorerna i Säffle kommun inbjuder er att lämna anbud på revisionstjänster som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer för granskning av styrelse och nämnder, att biträda lekmannarevisorer i de kommunägda bolagen samt lagstadgad revision av de kommunala bolagen under förutsättning av att respektive bolagsstämma beslutar detta.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112264:Lot:1