Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: Ks/2023:78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Kristinehamns kommun ska upphandla profilprodukter till kommunens förvaltningar. Produkterna ska delas ut som gåvor till gäster, föreläsare och i samband med uppvaktning av kommunens medarbetare.
Omfattning
Kristinehamns kommun har för avsikt att upphandla profilprodukter. Upphandlingen avser framtagning av profilprodukter tillsammans med kommunen, lagerhållning av framtagna produkter, webbshop för beställningar, leverans och fakturering av beställda produkter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
Kristinehamn
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen