612569-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning Robertsfors Bostadsstiftelse
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning Robertsfors Bostadsstiftelse
BeskrivningSnöröjning, halkbekämpning samt sandupptagning på Robertsfors Bostäder fastigheter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelRobertsfors
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114550:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44113910 Material för vinterväghållning
Optioner
Beskrivning av alternativen2+ 1 + 1 år
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelÅnäset
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114550:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelBydgeå
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114550:Lot:3