See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AUB Vårdbiträde - Uppsala
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning mot yrket Vårdbiträde
Intern identifierare: Af-2025/0032 2216
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1697233
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uppsala
Intern identifierare: 1697234
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1697235