61276-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare 2025
BeskrivningInköp och leverans av en (1) ny hjullastare till Östra Göinge Renhållningsbolag AB (Ögrab) avfallsanläggning i Kattarp, Broby.
Intern identifierare2024-008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjullastare 2025