612778-2021 - ÄndringSverige-Borlänge: Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flerbostadshus vattumannen 1
Referensnummer: 81662
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Flerbostadshus