612841-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – HR-System
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHR-System
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av ett HR-system i enlighet med vad som anges i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare2025-040
Typ av förfarandeKonkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000