612940-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Videokonferensutrustning – AV-produkter 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-produkter 2024
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling gällande ramavtal av AV-produkter. Med AV-produkter avses bland annat hårdvara inom bildskärmar, projektorer och videokonferensutrustning. Den precisa omfattnignen och beskrivningen av efterfrågad tjänst framgår av Bilaga 1 Kravspecifikation. Anbud ska lämnas enligt de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32232000 Videokonferensutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101554:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32321100 Film- och videoutrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32323000 Videomonitorer, 32323400 Utrustning för videoavspelning, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 32342000 Högtalare, 32342410 Ljudutrustning, 32342400 Ljudanordningar, 32342412 Högtalarsystem