2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Öjebyn
Beskrivning: Fabriksny hjullastare till trafik och gatukontoret i Öjebyn. 14-18 tons maskin med klass 2215018.
Intern identifierare: 24INK030
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsmall Piteå kommun - Generell del