2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila operationsbord Brachy
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av Mobila operationsbord till Brachyavdelningen SUS Lund.
Intern identifierare: 2025-O001837
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33192230 Operationsbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000